هزینه ثبت نام

200 یورو    <    480 یورو

آکادمی بین المللی فيتنس آلمان (IFPE) مجری برگزارکننده کلاس‌های مربیگری بین المللی فیتنس در کشورهای اتحادیه اروپا ( آلمان و اتریش) با همکاری فدراسیون فیتنس و بدنسازی کشور اتریش دوره بین المللی مربیگری یوگا اریال را به صورت آنلاین و حضوری در کشور ترکیه شهر استانبول برگزار میکند.

دوره مربیگری اریال یوگا

سرتیفیکیت دوره مربیگری یوگا اریال

آکادمی بین المللی فیتنس آلمان

کیانا گاجی

Kiyana Gaji

مربی بین المللی یوگا و مدیتیشن

مدرس اریال یوگا

2

آزمون های دوره

آزمون به صورت ارائه عملی و آنلاین میباشد

1

بخش های دوره

کلاس ها دوره به صورت آنلاین برگزار میشود.

2

آزمون های دوره

آزمون این دوره شامل قسمت تئوری و عملی میباشد که قسمت تئوری آن به صورت آنلاین (تستی چهار جوابی) و قسمت آزمون عملی نیز به صورت آنلاین میباشد.

1

بخش های دوره

این دوره شامل دو بخش تئوری و عملی میباشد که هر دو بخش به صورت آنلاین برگزار میگردد.

سر فصل ها

📌 آموزش تمام آساناها یوگا(تمرینات فیزیکی یوگا) در حالت معلق با تعادل و تمرکز روی پارچه

📌 عملکرد مغز در هنگام تمرین

📌 نحوه صحیح وارم آپ قبل تمرین

📌 نحوه صحیح تنفس

📌شاواسانا و ریلکسیشن پایان کلاس

اهداف دوره

  • اریال یوگا ترکیبی از یوگا ،ژیمناستیک، رقص و پیلاتس است که در حالت معلق انجام می‌شود و کلاس‌های ضد جاذبه زمین شامل تمرینات استقامتی و انعطافی است که منجر به تقویت عضلات،چابکی،انعطاف پذیری بیشتر و رهایی ستون فقرات از فشار و تنش میشود..

نتایج دوره:

  • در پایان دوره تسلط شما درحرکات معلق بیشتر میشودو انعطاف و قدرت بدنی افزایش افزایش میابد. و همچنین با پیش نیاز ها وارم آپ ها آشنا میشوید در نتیجه مدرک معتبر مربیگری بین المللی اریال یوگا دریافت میکنید

پیشنیاز ها

  • ندارد

تعداد ساعات آموزشی

  • ۷۰ ساعت عملی  ۳۰ ساعت تئوری

منابع

  • به روز ترین متد و اصول علم تمرین و آریال یوگا مطابق با استاندارهای جهانی

توضیحات تکمیلی

تاییدیه ها

تمامی گواهینامه ها و مدارك مربیگري با تاییدیه رسمی و اعتبار بین المللی از سوي فدراسیون فیتنس و بدنسازي کشور اتریش و همچنین آکادمى بین المللى IFPE آلمان بوده و شامل مهر و لوگوي فدراسیون بدنسازي کشور اتریش و IFPE Academy آلمان در گواهینامه ها میباشد و همچنین تاییدیه‌ های بین‌المللی و گواهینامه‌ های کنترل کیفیت مراکز آموزشی ایزو 21001 و همچنین کنترل کیفیت مدیریت 9001 می باشد.

جهت مشاهده لینک همکاری با فدراسیون اینجا کلیک نمایید

رزومه کاری

کلیه مدارك مربیگري بین المللی در سایت آکادمی IFPE  رجیسترگردیده و نیز جهت ارایه CV و رزومه کارى و بین المللى جهت مربیگري قابل ارائه مى باشد.

سرتیفیکیت

پوستر فوق ، مربوط به دوره بین المللی مربیگری یوگا اریال مى باشد كه شركت كنندگان پس از پايان دوره و آزمون ، موفق به دريافت سرتيفيکيت

AERIAL YOGA TEACHER
با مهر و امضاء رئيس بخش آموزش آکادمی بین المللی IFPE آلمان و همچنین مهر و امضاء ریاست فدراسيون فیتنس و بدنسازی کشور اتریش مى شوند.

هـزینه ثبت نام دوره

هزینه ثبت نام اقساطی11/5۰۰/۰۰۰ تومان میباشد.
هزینه ثبت نام به صورت پرداخت کامل 10/40۰/۰۰۰ تومان میباشد
▪️جهت ثبت نام در ۲ قسط شما میتوانید در قسمت کد تخفیف کد EVENT50 را وارد کرده و قسط اول را واریز و الباقی را تا سه روز قبل از شروع ورکشاپ عملی تسویه نمایید تا کارت ورود به جلسه صادر گردد.

اطلاعات بیشتر

جهت كسب اطلاعات بيشتر از طريق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.

WhatsApp : 0049 151 21 56 44 56
دفتر آکادمی آلمان

توضیحات تکمیلی

گواهینامه بخش عملی

قسمت پرکتیکال (ورکشاپ دوره )

و پس از پایان ورکشاپ شرکت کنندگان در مراسم اختتامیه شرکت خواهند نمود و موفق به دریافت سرتیفیکیت  Certificate of Completion میگردند

رزومه کاری

کلیه مدارك مربیگري بین المللی در سایت آکادمی IFPE  رجیسترگردیده و نیز جهت ارایه CV و رزومه کارى و بین المللى جهت مربیگري قابل ارائه مى باشد.

اعتبارات

تمامی گواهینامه ها و مدارك مربیگري صادره با تاییدیه رسمی اعتبار بین المللی از سوي فدراسیون فیتنس و بدنسازي کشور اتریش و همچنین آکادمى بین المللى IFPE آلمان بوده و شامل مهر و لوگوي فدراسیون بدنسازي کشور اتریش و IFPE Academy آلمان در گواهینامه ها میباشد و همچنین تاییدیه‌ های بین‌المللی گواهینامه‌ های کنترل کیفیت مراکز آموزشی ایزو 21001 و همچنین کنترل کیفیت مدیریت 9001 می باشد.

جهت مشاهده لینک همکاری با فدراسیون اینجا کلیک نمایید

سرتیفیکیت

پوستر فوق ، مربوط به دوره مربیگری بین المللی فیتنس مى باشد که شرکت کنندگان پس از پایان دوره و آزمون، موفق به دریافت سرتیفیکیت
INTERNATIONAL FITNESS INSTRUCTOR
مربیگری از آکادمی IFPE آلمان میگردند.