در باره ما

آکادمی بین المللی فیتنس آلمان IFPE به عنوان پایگاهی برای انتقال دانش علم تمرینی قرن بیست و یکم طراحی شده است که مهارت و دانش مربیان فیتنس و بدنسازی را در سطح جهان ارتقا ببخشد.
هدف تیم آموزشی ما که متشکل از مدرسان مجرب و مشاوران با تجربه است، ارائه خدمات آموزشی با بالاترین سطح کیفیت و گواهینامه هاب بین المللی کنترل کیفیت مدیریت و سیستم های آموزشی می‌باشد که تاکنون سابقه نداشته است. این امر با فراهم کردن به روزترین مقالات علمی در حوزه ورزش حرفه‌ای و برگزاری سمينار ها ، ورک شاپ های کاربردی ، آموزش هايي در رابطه با فيتنس ،سلامتي و تغذيه با ارائه مدارك بين المللي برای همه مربیان فیتنس و بدنسازی در سراسر جهان محقق می‌شود.
با استفاده از این سیستم آموزشی مدرن و کارشناسی شده، آکادمی بین المللی فیتنس آلمان IFPE سعی دارد مربیان حرفه‌ای و آموزش دیده همراه با دانش کامل و جامع در حوزه فيتنس ،سلامتي و تغذيه و روانشناسی ورزشی را به جهان معرفی نماید که نتیجه آن ارتقا کسب و کار مربیان و گسترش سلامتی در جوامع خواهد بود.

فواید اخذ مدرک IFPE برای اساتید و مربیان حوزه های ورزشی

تمامی مربیان و مدرسان حوزه های ورزشی با دریافت مدرک IFPE علاوه بر ارتقا دانش فنی و بروز رسانی مهارت های خود در زمان و هزینه صرفه جویی میکنند.
مربیانی که بدون تخصص و بدون دریافت گواهینامه بین المللی فعالیت میکنند اغلب بعد از مدتی از میزان اعتبارشان کاسته میشود
با دریافت مدرک IFPE راهنمایی هایی موثر در جهت ارتقأ برنامه ها و کیفیت کار مربیان و مدرسین به آنها ارئه میشود و همچنین به طور اتوماتیک عضو یکی از بزرگترین سازمان بین المللی سلامت و تناسب اندام اروپا و جهان میشوند و این امر باعث افزایش درجه رزومه کاری آنها میشود.

چرا باید آکادمی IFPE را انتخاب کنیم

تاییدیه گواهینامه ها

تمامی گواهینامه ها و مدارك مربیگري صادره با تاییدیه رسمی اعتبار بین المللی از سوي فدراسیون فیتنس و بدنسازي کشور اتریش AUSTRIA NPC  و همچنین آکادمى بین المللى IFPE  آلمان بوده و شامل مهر و لوگوي فدراسیون بدنسازي کشور اتریش و IFPE Academy آلمان در گواهینامه ها میباشد.

تایید سرتیفیکیت ها

شرکت کنندگان پس از پایان دوره و آزمون، موفق به دریافت لایسنس مربیگرى از اروپا با مهر و امضاء رئیس فدراسیون فیتنس و بدنسازى کشور اتریش و همچنین رییس بخش آموزش آکادمى بین المللى IFPE آلمان مى شوند بخش آموزش آکادمى بین المللى IFPE آلمان مى شوند

رزومه کاری

کلیه مدارك مربیگري بین المللی در کشور آلمان صادر و رجیسترگردیده و نیز جهت ارایه CV و رزومه کارى و بین المللى جهت مربیگري قابل ارائه مى باشد.
کلیه مدارك مربیگري بین المللی در کشور آلمان صادر و رجیسترگردیده مربیگري قابل ارائه مى باشد.